Chovatelská stanice FCI

Z JABKENICKÝCH DOUBKŮ

Zdeněk a Eva Dvořákovi, 294 45 Jabkenice 167

tel: 602 969 133, 606 612 485   e-mail: dvoreva@seznam.cz   www.doubka.cz   

Plemena (Tierrassen)

Knírač malý černostříbřitý (Zwergschnauzer schwarz-silber)
Ruský černý teriér (Russische schwazer Terrier)
Mainská mývalí kočka (Maine-coon Katze)

O nás (über uns)

Začátky (Start)
Naše zvířata (Unsere Tiere)
Aktuality (Neue)
Odchovy (Nachzucht)
Štěňata (Welpen)
Fotoalbum (Photos)
Kontakt
Odkazy (Links)

 

 

-----

-----

24.12.2012 - všichni si užíváme vánoční pohodu, to samé přejeme i vám!

-----

20.12.2012 - dneska slaví náš jediný kníračí kluk Bak svých krásných 13 let. Vypadá pořád stejně jako před deseti lety, kdy sbíral své tituly na výstavách, jen klouby asi trochu bolí a zoubky v hojném počtu chybí. Ale elán a důležitost přetrvává.

Babu, přejeme co nejméně stařecké bolesti a jen samé psí dobroty a radosti!!!

-----

21.11.2012 - Barunce konečně dorazil potvrzený titul Českého šampiona! Ještě jednou moc gratulací od nás všech!

-----

17.10.2012 - do naší smečky přibyl pětiměsíční černobílý kocourek, který dostal jméno Mikeš. Dostali jsme ho od kamarádů jako "náplast" za ztrátu Bertíka. Kdo chcete o něm vědět víc, koukněte na sekci "Naše zvířata - Nalezenci".

-----

9.10. 2012 - poslední letošní úprava Barunky, vyráží do Polska ukázat se budoucímu ženichovi, tak aby se mu líbila :-)) Hezká holka, co?

-----

8.10. 2012 - v tento smutný den nám navždy odešel náš kouzelný a výjimečný kocourek Bertík . Jeho život trval bohužel jen něco málo přes rok. Jinak naprosto pohodový parťák začal náhle chřadnout a i když jsme dělali co bylo v našich silách, 8.10.2012 navždy usnul. Boj s agresivním nádorem jater a sleziny se nedal vyhrát. Útěchou nám je snad jen to, že jeho krátký život u nás byl plný lásky a kočičí spokojenosti.

-----

30.9. 2012 - vrátili jsme se v plné sestavě z každoročního klubového setkání v Mitrově. Opět nic jiného, než naprostá pohoda, pohoda a pohoda. Jak pro psy, tak i pro jejich pány.

Pro nás bylo toto setkání o to víc příjemné, že Barunka na něm převzala tituly - Klubový šampion, Klubový grandšampion a Nejlepší fena výstavní sezony. To určitě hřeje na dušičce. Je to holka šikovná, strčila oba bráchy Abara i Arta do kapsy!

Klubová výstava Mitrov

Bára Labar - V1, CAC

Art Labar - V4

Barnabáš Labar - V2, res.CAC, Klubový vítěz

 

Soutěž párů

1. místo - Bára Labar + Art Labar

 

-----

15.9. 2012 - jedeme na Krajskou výstavu do Liberce, víceméně jen proto, abychom měli jistý titul Klubového Grandšampiona. A protože se v Mladé Boleslavi zadařilo, jedeme už jen tak udělat si hezký den se zvířátky. Barunka vyhrává co se dá a my jsme si užili den v krásném parku u zoologické zahrady. No a Bára poprvé v životě viděla zebry a tramvaje!!! :-)))

KV Liberec

Bára Labar - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

-----

2.9.2012 - naši kamarádi nám poslali nádherné fotky, kde je i náš odchovánek Barnabáš - díky, že jsou vaši psi v tak dobrých rukách!

-----

26.8.2012 - Bára je opět v Mladé Boleslavi, tentokrát na mezinárodní výstavě, dostává známku výborná a titul CAC. Díky tomu splnila podmínky pro udělení titulu Český šampion a zároveň i Klubový Grandšampion! Barunko, moc gratulujeme, udělala jsi nám obrovskou radost!

MVP Mladá Boleslav

Bára Labar - V1, CAC

-----

12.8.2012 - veliký den pro nás všechny a především pro naši Kettynku - slaví ve výborné formě své 16té narozeniny!

Kettynko, přejeme ti ještě co nejvíce dnů plných radosti a psí spokojenosti! Milujeme tě!

-----

12.8.2012 - včera jsme byli na Klubové výstavě na Kladně, jako vždy zmatek, chaos a blázinec. Výstava se pořádá v tělocvičně a tomu i odpovídá celý průběh. Již nikdy více!

KV Kladno

Bára Labar - V2, res.CAC

-----

15.7.2012 - Bára v Mladé Boleslavi nezaujala, dostává známku výborná, ale bez titulu. Není každý den posvícení :-), o to rychleji jsme doma a můžeme na procházku do lesa!

NV Mladá Boleslav

Bára Labar - V1

-----

26.6.2012 - Vrátili jsme se se všemi našimi čerty ze čtyřdenního výcvikového setkání v Mitrově. A bylo to po všech stránkách naprosto úžasné. Perfektní parta lidí a psů a ještě perfektnější výcvikář Radek, který má opravdu páníčkům i psům co nabídnout. Víc napoví fotografie.

 

 

-----

16.6.2012 - pořádáme Speciální klubovou výstavu při Krajské výstavě psů v Hradci Králové a tak tam nesmíme chybět. Barunka jede také. Je nádherný den, krásné prostředí, jen menší účast. Bára opět boduje a my jsme naprosto spokojení. Navíc ji přijela podpořit i její rodina - starší sestra Andora se dvěma svými syny. Prostě super den!

Speciální výstava ruských černých teriérů 2012 - Hradec Králové

Bára Labar - V1, CAC, Nejlepší fena, Vítěz speciální výstavy

-----

2.6.2012 - Agátka dnes slaví své krásné 13té narozeniny.A je pořád stejně hravá a zvědavá, věk na ní není vůbec znát. Přejeme krásné užívání psího důchodu, hodně zdraví, plno dobrot, dobré pohody a zajímavých zážitků!

-----

27.5.2012 - Barunka jede na mezinárodní výstavu do Litoměřic a boduje! Nemocné mamině přiváží nádherný výsledek a s oběma bráchy si doma užívá krásné a slunečné odpoledne. 

MVP Litoměřice

Bára Labar - V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU

-----

24.5.2012 - Lady musela dnes na operaci - protože měla velké problémy, bylo nezbytné provést kompletní kastraci. Nebylo to jednoduché, na sále byla přes čtyři hodiny a my jsme s napětím očekávali výsledek! Hurá, hurá, hurá - jsou to "jenom" cysty!!!

Ladynko teď už to společně všechno zvládneme,neboj, ty jsi velká bojovnice a my tě nedáme!

-----

20.5.2012 - máme doma tři oslavence! Abarovi a Artíkovi byly 16.5. čtyři roky a jejich mamina Lady má 22.5. krásných sedm let. Všem přejeme jen ten nejkrásnější psí život plný zdraví, dobrot a kouzelných zážitků!

-----

1.4.2012 - konečně měníme směr cesty a jedeme na jarní výstavu do Českých Budějovic. Byl nádherný den, setkali jsme se s kamarády a frčeli zpět domů. Barunka nezklamala.

MVP České Budějovice

Bára Labar - V1, CAC

-----

17.3.2012 - jsme ve Vyškově. Při Krajské výstavě psů tu pořádáme Klubovou výstavu ruských černých teriérů, spojenou se svodem a bonitací. Posuzuje Ing. Leoš Jančík. Barunka vyhrává svoji třídu a bonitací prochází s naprosto čistým bonitačním kódem. A vzhledem k tomu, že výsledek kyčlí DKK má 0-0, je na nejlepší cestě stát se chovnou fenou!

Klubová výstava Vyškov

Bára Labar - V1, CAC

-----

4.-5.2.2012 - tentokrát jedeme s Bárou na dva dny do Brna na Duo Cacib. Čeká nás konkurence mnoha ruských a polských psů, těšíme se, že bude na co se dívat.

Duo-Cacib Brno 2012

sobota: Bára Labar - V2, res.CAC

neděle: Bára Labar - V2

-----

8.1.2012 - odpočinutí po vánočních svátcích vyrážíme s Barunkou do Brna na první letošní výstavu - a vezeme si ocenění nejvyšší!

VII. Hanácká národní výstava psů

Bára Labar - V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOB

-----

 

 

zpět

Poslední aktualizace:

1.1.2017

 

Zpracoval: dvoreva