Chovatelská stanice FCI

Z JABKENICKÝCH DOUBKŮ

Zdeněk a Eva Dvořákovi, 294 45 Jabkenice 167

tel: 602 969 133, 606 612 485   e-mail: dvoreva@seznam.cz   www.doubka.cz   

 

"B" vrh

Devět měsíců po narození mají všechna štěňata své nové páníčky, se všemi jsme v kontaktu a víme, že naši odchovanci jsou v nových rodinách spokojeni a patřičně hýčkáni. Prostě tak, jak si černí teriéři zaslouží. Děkujeme všem novým majitelům, že vytvořili pro své psí kamarády krásný domov.

     

 MÁME ŠTĚŇÁTKA

Dne 13.7. se naší Lady narodilo 8 štěňat.  První vylezlo na svět ve 12:30 a poslední po čtyřhodinové pauze ve 22:05. Všechna váží kolem 500g, jsou v pořádku a mamina se o ně vzorně stará.A to nejdůležitější pro budoucí páníčky - máme 5 čertích princezen a 3 čertí kluky!

  

----------

 

BÁRA LABAR z Jabkenických Doubků (Barunka)     ZŮSTÁVÁ U NÁS (CZ)

 ----------

BARON LABAR z Jabkenických Doubků      V NOVÉM DOMOVĚ (ČR)

 ----------

BARNABÁŠ LABAR z Jabkenických Doubků (Bárny)     V NOVÉM DOMOVĚ (ČR)

----------

BORA LABAR z Jabkenických Doubků (Borůvka)     V NOVÉM DOMOVĚ (ČR)

----------

BONIFÁC LABAR z Jabkenických Doubků (Boný)     V NOVÉM DOMOVĚ (ČR)

----------

BESS LABAR z Jabkenických Doubků     V NOVÉM DOMOVĚ (FINSKO)

 

----------

BONNIE LABAR z Jabkenických Doubků      V NOVÉM DOMOVĚ (ČR)

 

----------

BAJKA LABAR z Jabkenických Doubků      V NOVÉM DOMOVĚ (ČR)

----------

 

!!! ZADÁME ŠTĚŇATA Z OPAKOVANÉHO SPOJENÍ !!!

Matka: LADY Canisyard (Vítěz třídy, CAJC, CAC)         

Otec: CH. BÁRNY Arilendo (Vítěz mladých Lysá n.Labem, krajský vítěz, Junioršampion ČR,Šampion ČR, Klubový šampion, CAC, res.CACIB, Klubový vítěz 2008, BOB

Oba rodiče mají DKK 0-0 (A-A). Spojení těchto dvou jedinců jsme opakovali, všechna štěňata z předešlého vrhu jsou na dvou letech bez jakýchkoli  zjevných vad a nedostatků, mají kvalitní drsnou srst a všude je nůžkový skus. Noví majitelé si chválí jejich povahy a celkový charakter černyšů.

ANDORA LABAR (CAJC, CAC, res.CACIB)

ABAR LABAR (Junioršampion ČR, Šampion ČR, Klubový šampion, 2x Nejlepší mladý pes, Klubový vítěz mladých, 3xCAJC, 6xCAC, 2xres.CAC, CACIB, res.CACIB, Krajský vítěz)

ART LABAR (Junioršampion ČR, Šampion ČR, Klubový šampion, Vítěz třídy mladých, Krajský vítěz, Vítěz Mladé Boleslavi, 3x CAJC, 5x CAC, 3x res.CAC, CACIB)

jsou ve svých dvou letech všichni uchovněni s čistým bonitačním kódem.

Případní zájemci na štěňata z vrhu "B" mohou volat na +420 602 969 133,  při včasném kontaktu je možná dohoda ohledně krátkých (kupírovaných) či dlouhých (ponechaných) ocásků.

-----

Všem, kteří čekají na naše další štěňata oznamujeme, že 13. a 14. května. 2010 proběhlo krytí naší feny Lady. Předpokládaný datum porodu je tedy mezi 10. až 15. červencem. Víc informací nemůžeme poskytnout, žádné předběžné vyšetření nebude, chceme aby Lady byla v té největší pohodě. Zaslouží si to. 

-------------

 

zpět

Poslední aktualizace:

1.1.2017

 

Zpracoval: dvoreva